PNEUSERVIS FRÝDEK-MÍSTEK


Levná výměna pneumatik

Přezujte svůj vůz rychle, levně a bez dlouhého čekání. U nás zakoupené pneumatiky si můžete nechat levně přezout v našem partnerském pneuservisu STOCAR GROUP, který patří k nejlevnějším servisům pneu ve Frýdku-Místku a od naší prodejny je vzdálený jen 5,4 km pohodové jízdy.

Přezutí za zvýhodněné ceny

Pro naše zákazníky FM-pneumatiky, nabízí pneuservis přezutí za zvýhodněné a velmi příjemné ceny. Potěší vás nejen ušetřený čas, ale i peníze. Za 30 minut můžete odjíždět s novým obutím včetně vyvážení. Kompletní přezutí pneumatik s vyvážením disků začíná již na 400 Kč. 

CENÍK PŘEZUTÍ PNEU

OSOBNÍ PNEUMATIKY 

Ocelové disky R13-R16

400 Kč

OSOBNÍ PNEUMATIKY

ALU kola R13-R19

500 Kč

DODÁVKOVÉ PNEUMATIKY

Cargo disky R15C-R17C

600 Kč

Pneuservis, který vám nezruinuje peněženku

Zvednutí vozidla, demontáž kola z osy, montáž kola na osu, použité množství závaží a podobné  servisní úkony pneuservis našim zákazníkům účtovat nebude. Zvýhodněné smluvní ceny jsou konečné za přezutí celého vozidla tj. 4x pneu včetně montáže, vyvážení a závaží. 

Ještě než se chlapi pustí do práce, víte přesně kolik zaplatíte! Uvedené ceny přezutí pneumatik jsou platné jen pro zákazníky FM-pneumatiky, kteří si na naší prodejně ve Frýdku-Místku, Slezská 3228 zakoupili nové pneumatiky.

PNEUSERVIS
STOCAR GROUP s.r.o.
Bahno-Příkopy 1266
738 01 Frýdek-Místek 

TELEFON
+420 724 000 547

PROVOZNÍ DOBA
Pondělí-Pátek: 9:00-17:00 hodin
Sobota-Neděle: ZAVŘENO

www.stocar.cz/pneuservis/