FORTUNE 205/55 R16 FSR801 91H


Cena 850,00 Kč

Cenově výhodné pneumatiky od prověřeného výrobce, které vás bezpečně vždy dopraví do vašeho cíle. Uvedená cena je za 1 kus pneu včetně DPH 21%. Na pneumatiky poskytujeme záruku 24 měsíců ode dne zakoupení.

Letní pneumatiky

Letní pneumatiky 205/55 R16 pro osobní automobily s výborně optimalizovaným dezénem a vysokým kilometrovým nájezdem. Svým spolehlivým chováním na mokrém i suchém povrchu a také svou nízkou cenou jsou určeny pro řidiče, kteří hledají ideální řešení v poměru cena a výkon.

Pneumatiky skladem

Pneumatiky máme k okamžitému odběru na pobočce ve Frýdku-Místku a také v Ostravě-Přívoze. Všechny pneumatiky z naší nabídky mají povinnou evropskou homologaci a jsou schválené pro bezpečný silniční provoz ve všech zemích EU včetně České republiky. Otevřeno máme v pracovní dny od 09:00 do 17:00 hodin. Pneumatiky vám u nás také rádi levně přezujeme.

Nepřehlédněte !!!

Připravte si prosím hotovost, platební karty na našich provozovnách zatím nepřijímáme z důvodu vysokých manipulačních poplatků. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na vaši návštěvu.

Zákon říká, že na svém voze musíte používat pneu předepsaných rozměrů. Pokud na své auto namontujete jiný než povolený rozměr pneu, neprojdete přes STK. Jak zbytečným omylům předejít? Připravte si velký technický průkaz. Na jeho zadní straně je sekce "Nápravy". V ní najdete všechny potřebné informace ...