BARUM 205/55 R16 BRAVURIS 5HM 91V


Cena 1.240,00 Kč

Cenově výhodné pneumatiky od českého výrobce, které vás bezpečně vždy dopraví do vašeho cíle. Uvedená cena je za 1 kus pneu včetně DPH 21%. Na pneumatiky poskytujeme záruku 24 měsíců ode dne zakoupení. 

Novinka od nejoblíbenější české značky pneumatik Barum Bravuris 5

Letní pneumatiky 205/55 R16 Barum Bravuris 5HM pro osobní automobily s výborně optimalizovaným dezénem a vysokým kilometrovým nájezdem. Díky sníženému valivému odporu šetří palivo a patentovaný design do sebe uzamykatelných lamel zvyšuje tuhost dezénu, což vede k lepší trakci a ovládání na suché i mokré vozovce.

Letní pneumatiky

Pneumatiky Barum jsou oblíbené nejenom u nás, ale i v Evropě, kde je Barum druhou nejprodávanější značkou koncernu Continental. Mimořádnému zájmu zákazníků se těší i mimo starý kontinent, např. v Jižní a Latinské Americe - především v Brazílii, Mexiku a Ekvádoru.

Pneumatiky skladem

Pneumatiky máme k okamžitému odběru na pobočce ve Frýdku-Místku a také v Ostravě-Přívoze. Všechny pneumatiky z naší nabídky mají povinnou evropskou homologaci a jsou schválené pro bezpečný silniční provoz ve všech zemích EU včetně České republiky. Otevřeno máme v pracovní dny od 09:00 do 17:00 hodin. Pneumatiky vám u nás také rádi levně přezujeme.

Nepřehlédněte !!!

Připravte si prosím hotovost, platební karty na našich provozovnách zatím nepřijímáme z důvodu vysokých manipulačních poplatků. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na vaši návštěvu.

Zákon říká, že na svém voze musíte používat pneu předepsaných rozměrů. Pokud na své auto namontujete jiný než povolený rozměr pneu, neprojdete přes STK. Jak zbytečným omylům předejít? Připravte si velký technický průkaz. Na jeho zadní straně je sekce "Nápravy". V ní najdete všechny potřebné informace ...