Doprava pneumatik: kde všude vám pneu doručíme?

08.08.2018

Podle nejnovějších průzkumů Češi od obchodníků vyžadují hlavně poctivost v podobě skutečných a transparentních cen za dopravu zboží. U nás ve Frýdku-Místku účtujeme dopravné 200 Kč za jeden pár pneu a 400 Kč za celou sadu pneumatik včetně DPH.

Všechny uvedené ceny již zahrnují plnohodnotné pojištění pneu proti ztrátě nebo poškození, ale také proti jejímu případnému odcizení v průběhu přepravy.

Objednané zboží zasíláme již několik let spolehlivým DPD kurýrem z našeho hlavního skladu v Ostravě Přívoze. V současné době si po velice dobrých zkušenostech s tímto dopravcem dovolujeme garantovat doručení objednávky nejpozději do 2 pracovních dnů a to i v době hlavní sezóny.

Zpravidla obdrží zákazníci pneumatiky již následující den od odeslání. Zboží expedujeme v pracovní dny ihned po přijetí závazné objednávky od kupujícího a to bez výjimky do všech měst a obcí v České republice.

Platba je možná běžným bankovním převodem na náš účet vedený u České spořitelny nebo také dobírkou, kdy objednané zboží uhradíte dopravci až při převzetí zásilky na vaší adrese.

Pohyb zásilky můžete po celou dobu sledovat prostřednictvím aplikace kurýrní služby DPD, kdy jste průběžně informováni o předání pneumatik dopravci až po následné doručení.

Textovou zpávou také obdržíte další důležité informace o časovém rozmezí kdy a v kolik hodin vám bude zboží dopraveno. Nevyhovuje-li vám termín doručení, pak si tento můžete velmi snadno změnit podle vašich potřeb ve zmíněné aplikaci DPD.